Shoppping Cart
Tootesildid

TOODETE TAGASTAMINE

Kuigi loodame, et jääte goodmoodfood.ee – st ostes oma tellimusega rahule, mõistame, et vahel võib tekkida vajadus toode tagastada.

 

Mõtlesid ümber?

See ei ole probleem. Maksame oma toodete eest hea meelega kogu summa tagasi. Raha tagasisaamiseks saatke toode meile 14 päeva jooksul pärast kättesaamist tagasi.

Võtke palun arvesse, et juhul, kui pakend on avatud, vahetame tooted välja vaid siis, kui need on kahjustatud või ebakvaliteetsed.

 

Kas tellitud toode on kahjustatud või ei vasta ootustele?

Anname endast parima, et meie tooted jõuaksid teieni ideaalses seisukorras. Kui miski peaks teid siiski häirima, on meie klienditugi alati valmis aitama. Meiega saate ühendust võtta elektronposti aadressil kati@goodmoodfood.ee

 

Toote tagastamine

Palun saatke meile aadressile kati@goodmoodfood.ee e-kiri ja andke teada, kui soovite toote raha või teise toote vastu välja vahetada. Seejärel saadame teile elektronposti teel täpsemad juhised.

 

Raha tagasisaamiseks peavad tagastatavad tooted olema originaalpakendis ning samas seisukorras, nagu siis, kui need goodmoodfood.ee poolt teele pandi.

 

Pange kindlasti tagastatava tootega kaasa koopia maksekviitungist või muud tehinguga seotud dokumendid.

 

Kauba tagastamisega kaasnevad postikulud kannab klient, seega palume veenduda, et saate kauba postipanemist tõendada. Kui toode on vigane, maksame teile postikulu tagasi. Eelnev käib lisaks seadusest lähtuvatele õigustele ega mõjuta neid, aga me ei vastuta teie ega kolmandate osapoolte ees kauba tagasisaatmisega kaasneda võivate kaudsete kulude ega kahjude eest.

 

Soovitame tungivalt kasutada postiteenust, mis pakub tagastatavatele kaupadele kindlustust. Samuti soovitame arusaamatuste vältimiseks hoida alles postikiviitungi. Kuni tooted tagasi goodmoodfood.ee -ni jõuavad, vastutab nende eest klient.

 

Kui oleme kauba heas seisukorras tagasi saanud, kanname toodete maksumuse, millest lahutatakse postikulud, tagasi pangaarvele, kust sooritati algne makse. Tagasimaksed teostatakse võimalikult kiiresti, enamasti 48 tunni jooksul.

TRANSPORT

Tavaline kohaletoimetamisaeg on 1-4 tööpäeva. Kauba kohalejõudmise eest vastutab kauba kättetoimetaja, kes annab endast parima, et kaup jõuaks tellijani. Kättetoimetaja vastutab ka kõigi kohaletoimetamisega seonduvate klienditeeninduse küsimuste eest. Küll aga teeme kättetoimetajaga koostööd, et lahendada kõik probleemid, kui teie tellimus hilineb või jääb saabumata. Anname endast parima, et toode saadetaks laost teele tellimusega samal päeval.

 

Kaup toimetatakse vastavasse Itella Smartposti automaati, mis te määrate tellimust lõpetades.

 

PS! KÕIKIDELE MEIE TELLIMUSTELE ALATES 25€ TASUTA TRANSPORT ITELLA SMARTPOSTIGA!

KAUBA EEST TASUMINE JA MAKSUD

Maksta saate PayPal’i ja erinevate Eesti pankade pangalinkidega.

Mahaminevaid summasid arvestatakse eurodes. Maksele võivad lisanduda lisatasud, mis jäävad teie kanda. Toodete hinna sisse on arvestatud Eesti käibemaks.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Veebilehte goodmoodfood.ee (edaspidi veebileht) haldab Good Mood Food OÜ, asukohaga Turu 2, Kuressaare, reg.nr 12472905. Selles lõigus seletatakse, kuidas võib goodmoodfood.ee kasutada infot, mida teie kohta kogutakse, ning samuti teie õigusi meie valduses olevate teid puudutavate isikuandmete üle. Palun lugege neid tingimusi ja meie kasutustingimusi hoolega. Veebilehele sisenedes kinnitate, et olete tingimustest aru saanud ning nendega nõus.

 

Teie kohta kogutav informatsioon

Informatsiooni kogume teie kohta siis, kui te: külastate veebilehte; registreerute veebilehel ja/või ostate veebilehelt tooteid; osalete reklaamikampaaniates, võistlustel ja kliendiuuringutes; võtate meiega ühendust kirja teel või helistades klienditeenindusse.

Võime täiendada teie kohta kogutavaid andmeid teistest allikatest, näiteks avalikest registritest pärinevate andmetega. Seeläbi saame hinnata meie valduses olevate teiega seonduvate andmete täpsust ja saata teile personaalseid pakkumisi ja muud informatsiooni.

 

Teie andmete kasutamine

Teie isikuandmete kogumine aitab goodmoodfood.ee -l paremini mõista teie vajadusi. Kasutame seda informatsiooni järgmiselt: veebilehe haldamiseks ja täiendamiseks; teie konto administreerimiseks ja haldamiseks; teie tellimuste käitlemiseks; et teid teavitada veebilehel või meie teenustes toimunud olulistest muutustest; teie ostukäitumise paremaks mõistmiseks, et saaksime oma tooteid ja teenuseid arendada ning täiendada; reklaamikampaaniate, võistluste ja kliendiküsitluste haldamiseks; teie identiteedi kontrollimiseks ja kinnitamiseks, et kuritegusid tuvastada ja ära hoida.

 

Teie isikuandmed on meie juures kaitstud ja neid ei avaldata kunagi ettevõtetele väljaspool goodmoodfood.ee-d kus neid võidaks turunduseesmärkidel ära kasutada.